WOW JS (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Duration
be: Працягласць

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
