WOW JS (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Mobile
th: มือถือ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
