WOW JS (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Class
el: Κλάση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
