WOW JS (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Class
fa: کلاس

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Duration
fa: مدت

en: Installed
fa: نصب شده

en: Live
fa: زنده

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Speed
fa: سرعت

en: Uses
fa: استفاده‌ها
