WOW JS (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Repeat
gl: Repetir

en: Class
gl: Clase

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Duration
gl: Duración

en: Installed
gl: Instalado

en: Live
gl: Vista previa

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Uses
gl: Usos
