WOW JS (1.0.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Repeat
it: Ripeti

en: Class
it: Classe

en: Not installed
it: Non installato

en: Duration
it: Durata

en: Installed
it: Installato

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Speed
it: Velocità

en: Uses
it: Usa
