WOW JS (1.0.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Duration
az: Müddət

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Live
az: Canlı

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
