WOW JS (1.0.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
