WOW JS (1.0.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Speed
kn: ವೇಗ
