WOW JS (1.0.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Class
nl: Klasse

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: Speed
nl: Snelheid

en: Uses
nl: Gebruikt
