WOW JS (1.0.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Repeat
oc: Repetir

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Duration
oc: Durada

en: Installed
oc: Installat

en: Local
oc: Locale

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: Uses
oc: Usatges
