WOW JS (1.0.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Repeat
ro: Repetare

en: Class
ro: Clasă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Duration
ro: Durată

en: Installed
ro: Instalat

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
