WP Migrate (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Password
ast: Clave

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Authored by
ast: Fechu por
