WP Migrate (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན
