WP Migrate (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Authored by
bs: Napisao
