WP Migrate (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Comment body
ca: Cos del comentari

en: The name of the term.
ca: El nom del terme.

en: The term ID.
ca: ID del terme.
