WP Migrate (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Password
da: Adgangskode

en: User ID
da: Bruger ID

en: Comment ID
da: Kommentar-ID

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Comment body
da: Kommentar indhold

en: The name of the term.
da: Navnet på kategorien.

en: Authored by (uid)
da: Skrevet af (uid)

en: The term ID.
da: Term IDet.
