WP Migrate (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Password
et: Parool

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Authored by
et: Autor

en: The name of the term.
et: Termi nimi.

en: The term ID.
et: Termi ID.
