WP Migrate (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Comment ID
de: Kommentar-ID

en: Vocabulary
de: Vokabular
