WP Migrate (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Password
hu: Jelszó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Authored by
hu: Szerző

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Comment body
hu: Hozzászólás törzse

en: The name of the term.
hu: A kifejezés neve.

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: The term ID.
hu: A kifejezés azonosítója.
