WP Migrate (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Authored by
hy: Հեղինակ
