WP Migrate (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​
