WP Migrate (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Password
oc: Senhal

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Comment ID
oc: Identificant (ID) del comentari

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Authored by
oc: Escrich per
