WP Migrate (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: رمز

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Comment ID
fa: هویت نظر

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط
