WP Migrate (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Vocabulary
ps: قاموس
