WP Migrate (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Comment ID
ru: ID комментария

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Authored by
ru: Автор

en: Created time
ru: Время создания

en: Comment body
ru: Тело комментария

en: The name of the term.
ru: Название термина.

en: Migrations
ru: Миграции

en: Authored by (uid)
ru: Автор (uid)

en: The term ID.
ru: ID термина.
