WP Migrate (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Password
si: මුරපදය
