WP Migrate (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Password
sv: Lösenord

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Comment ID
sv: Kommentarens ID

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Authored by
sv: Författad av

en: Comment body
sv: Kommentarens brödtext

en: The name of the term.
sv: Namnet på termen.

en: Authored by (uid)
sv: Författad av (uid)

en: The term ID.
sv: ID-numret för termen.
