WP Migrate (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Comment ID
th: IDของความคิดเห็น

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: The term ID.
th: term ID.
