WP Migrate (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Password
az: Parol

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Authored by
az: Müəllifi

en: The name of the term.
az: Termin adı.
