WP Migrate (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Password
bg: Парола

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Authored by
bg: Написано от

en: Comment body
bg: Текст на коментара
