WP Migrate (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Comment ID
it: ID commento

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Authored by
it: Creato da

en: The name of the term.
it: Il nome del termine.

en: The term ID.
it: ID del termine.
