WP Migrate (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Authored by
ne: लेखक
