WP Migrate (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Password
te: సంకేతపదం

en: User ID
te: వాడుకరి ID
