WP Migrate (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Comment body
el: Κείμενο σχολίου

en: The name of the term.
el: Το όνομα του όρου.

en: The term ID.
el: Το ID του όρου.
