WP Migrate (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Authored by
eo: Verkita de
