WP Migrate (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Comment body
eu: Iruzkinaren gorputza
