WP Migrate (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Comment body
fa: بدنه دیدگاه
