WP Migrate (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Password
fi: Salasana

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Comment body
fi: Kommentin runko

en: The name of the term.
fi: Termin nimi

en: The term ID.
fi: Termin ID.
