WP Migrate (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ
