WP Migrate (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Password
is: Lykilorð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Authored by
is: Höfundur
