WP Migrate (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Password
sl: Geslo

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Authored by
sl: Avtor
