WP Migrate (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: The name of the term.
ar: أسم المصطلح
