WP Migrate (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Authored by
bn: লিখেছেন
