WP Migrate (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Password
af: Wagwoord

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Authored by
af: Geskep deur
