WP Migrate (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Password
cs: Heslo

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Authored by
cs: Autor
