WP Migrate (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
