WP Migrate (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು
