WP Migrate (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
