WP Migrate (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Password
pl: Hasło

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Authored by
pl: Autor

en: Comment body
pl: Treść komentarza

en: The name of the term.
pl: Brak aktywnych kategorii

en: The term ID.
pl: ID terminu.
